Galeria
Mercedes Sprinter VIP 19+1+1
Mercedes Sprinter VIP 19+1+1: luksusowy minibus zapewniający komfortową podróż dla 19 pasażerów, pilota i kierowcy.
Powiększony bagażnik oraz "plecak" zapewniają miejsce na bagaż.

Autokar Solaris Vacanza
Solaris Vacanza II - 53+2
Solaris Vacanza to urzeczywistnienie naszych marzeń o dalekich podróżach. Już w nazwie kryje się zapowiedź egzotycznych wakacji, a sam autokar jest stworzony dla ciekawych świata.

Chlebowa Chata
Chlebowa Chata, Wyjątkowa wycieczka , doskonała interakcja- duża wartość poznawcza i dydaktyczna.

Wesela , przyjęcia, imprezy, bankiety.
Zapraszamy do zapoznania ze zdjęciami z realizacji - obsługa wesel, imprez, przyjęć, bankietów - jakość naszych usług nadaje ton, wprowadzamy góralską nutę.

Setra 415
Podróż autokarem SETRA jest czystą przyjemnością. Zapewnienie wysokiego komfortu na każdym kilometrze podróży. Każdy, kto wsiada do nowego autokaru SETRA, może oczekiwać, że na jego pokładzie będzie się dobrze czuł. Nowe fotele Travel-Star-Plus zapewniają wygodę i odprężenie, nawet na długich trasach, standardem jest także wydajne ogrzewanie i klimatyzacja.

Zamek Prezydencki
Zameczek - Prezydencka rezdencja  w Wiśle. Zobacz jak mieszkają prezydenci i gdzie przyjmuje się ważnych gości - zameczek w Wiśle - połączenie tradycjnego designu z wymaganiami dyplomacji.

Setra 315
Setra- Top Class wśród autokarów - każdy kto choć raz podróżował Setrą chetnie ponownie usiądzie we wnętrzu tego wyjątkowego autokaru. Setra to doskonały produkt- zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonania.

Bova Futura
Doskonały autokar turystyczny, komfortowy i przyjazdny dla środowiska naturalnego- norma emisji Euro 4. Liczba miejsc 55+2.

Bova Magic MAGNUM
Bova Magic MAGNUM: 14-to metrowy, trzyosiowy autokar. Liczba miejsc dla pasażerów, przestronne luki bagażowe. Bardzo przyjemny pokład oraz liczne udogodnienia dla pasażerów i kierowcy gwarantują komfortową podróż na każdej trasie. Systemy bezpeiczeństwa ABS, ASR, nawigacja wspomagają pracę kierowcy.

Autokar Solaris Vacanza
Solaris Vacanza to urzeczywistnienie naszych marzeń o dalekich podróżach. Już w nazwie kryje się zapowiedź egzotycznych wakacji, a sam autokar jest stworzony dla ciekawych świata.

Peugeot Boxer
Luksusowy Minibus EXECUTIVE. Przestronne klimatyzowane wnętrze- pojedyncze fotele z regulacją wyposazone w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i regulowane podłokietniki. Dunamiczny silinik o mmocy 160 KM zapewnia dynamiczną i komfortową podróż.

Volksvagen Multivan
Samochód, który wychodzi naprzeciw, różnorodnym potrzebom. W przedziale pasażerskim znajdują się dwa pojedyncze fotele, oraz trzyosobowa kanapa. Gwarancję komfortowego podróżowania daje klimatyzacja z indywidualnymi nawiewami, podłokietniki, przestronne wnętrze. Multivan – zachwyca już przy pierwszym kontakcie i pozostawia niezatarte wrażenie, nawet gdy zniknie z zasięgu wzroku.

Volkswagen Caravelle T5 4 Motion
VW Caravelle to samochód nieprzeciętny i przemyślany w każdym szczególe. Idealny samochód do transportu osób, stworzony z myślą o Ich wygodzie. Napęd 4x4 4MOTION, polepsza trakcję i zwiększa bezpieczństwo. W krótkich słowach - minibus executive!!

Mercedes Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter 8+1 - Executive Minibus. We wnętrzu Naszego Sprintera od razu poczują się Państwo dobrze i zawsze chętnie będą chcieli Państwo w nim przebywać. Ponieważ liczy się pierwsze wrażenie, proszę obejrzeć galerię zdjęc pojazdu.

Sprinter 19+1
Midibus Mercedes-Benz Sprinter. Ilosc miejsc- 19 +1. Klimatyzacja, system audio i video-DVD. Komfortowy estetyczny midibus.

Volksvagen Caravelle I syncro 4x4
VW Caravelle to samochód nieprzeciętny i przemyślany w każdym szczególe. Idealny samochód do transportu osób, stworzony z myślą o ich wygodzie. Napęd 4x4 polepsza trakcję i bezpieczeństwo.

MuzeumBrowaru
Muzeum Browaru Żywiec- eleganckie nowoczesne muzemum- wiele elementów multimedialnych sprawia iż nikt tutaj się nie może nudzić i ekspozycja podoba sie absolutnie wszystkim.

Volksvagen Caravelle II syncro 4x4
VW Caravelle to samochód nieprzeciętny i przemyślany w każdym szczególe. Idealny samochód do transportu osób, stworzony z myślą o ich wygodzie. Napęd 4x4 polepsza trakcję i bezpieczeństwo.