Referencje
Bardzo polecam wszystkim firmę Rapido. Rzetelna firma, bardzo czyste i zadbane pojazdy, miła i kompetentna obsługa. Pełen profesjonalizm.
Magdalena Leja, Firma ElectriCon Sp. z o.o.
 
Polecamy firmę RAPIDO do usług transportowych. Bardzo dobry kontakt, firma rzetelnie wywiązuje się z umówionych zleceń. Pojawia się na czas , reaguje szybko na zmiany i potrzeby klienta. Busy są czyste, wygodne. Miła i profesjonalna usluga.Serdecznie dziękujemy i polecamy!! Laboratoires Expanscience Polska Sp.z o.o. Serafin Anna
Laboratoires Expanscience Polska sp. z o.o.
 
On behalf of all the Maltese group, I would like to say, a very big thank you, for the most efficient service you provided us with. Many thanks also goes, to our polite, English Speaking driver, Wojciech Ormanczyk, who we found waiting for us with a very luxurious coach at Balice Airport, to take us to Bialystock for a family wedding, a journey that took us almost 9hrs. Three days later, he drove us back to Krakow, where we spent the rest of our holiday. Since we had no transport booked, to take us to the airport on our last day, I E mailed the company & as always, I received a prompt reply, telling me that they will provide us with 2 luxurious mini buses. We were picked up from right in front of the hotel at 4.30am. & driven to the airport by 2 very polite english speaking drivers. Thank you Rapido for you excellent serve. I highly recommend you. Agnes Borg Malta
Agnes Borg
 
Thank you for the excellentl service you offered the Maltese group. As agreed a luxurious coach was waiting for us at the airport and despite the long drive from Krakow to Bialistock and back a week later the driver made the drive very pleasant. The driver was very polite and very helpful. Because the coach could not drive very close to the hotel,and because the group was smaller on our way back to Malta, the company offered us two luxurious minibuses to take us back to the airport. We definitely recommend this company. Thank you once again.
Private Visit
 
Chciałabym z całego serca podziękować za zorganizowany dla naszej firmy transport w tak ważnym dniu jak Jubileusz 10-lecia istnienia. Wszystko było rozplanowane idealnie i całość przebiegła sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Autokar i busy w wysokim standardzie czyste i pachnące. Rzetelni i uśmiechnięci kierowcy. Wszystko odbyło się jak z zegarkiem w ręku. Pełen profesjonalizm, solidność i jakość obsługi na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam firmę RAPIDO.
Marta Majchrowicz EL-SIGMA
 
Dziękujemy firmie RAPIDO za fantastyczną obsługę podczas targów ENERGATEB w Bielsku-Białej. Sczególnie ujęła nas elastyczność i punktualność oraz świetnie utzymany bus, który mieliśmy do dyspozycji. Z czysteym sumieniem możemy polecić firmę RAPIDO osobom ceniącym komfort oraz profesjonalną obsługę.
ELVIR Wirscy S. j.
 
Dziękujemy i rekomendujemy usługi firmy „Rapido”. Punktualność, bezpieczeństwo, elastyczność, komfort podróży to cechy wyróżniające „Rapido” na naszym rynku. Polecamy i mamy nadzieję na kolejne, wspólne podróżowanie.
Pro-Invest S.A.
 
Zamówiłam usługę transportową i jestem bardzo zadowolona. Poziom świadczonych usług był na najwyższym poziomie. Samochód był podstawiany zawsze na czas- czysty, a kierowcy bardzo życzliwi. Kierowcy są bardzo odpowiedzialni - prowadzili bardzo ostrożnie, zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Szczerze polecam usługi proponowene przez firmę Rapido.
Karolina Skopińska
 
Zamówiliśmy usługi transportowe w Państwa firmie, licząc na udaną realizację objazdu naukowego. Nie pomyliliśmy się, to był strzał w dziesiątkę. Miła i profesjonalna obsługa, komfortowy autobus oraz elastyczność w uzgadnianiu warunków sprawiła, że nasz wyjazd okazał się jeszcze bardziej niż udany. DZIĘKUJEMY
Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Papieskiego Jana
 
Polecam; jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z usługi jak i obsługi, punktualnie, bezpiecznie, rzetelnie. Na pewno jeszcze skorzystamy :)
Katarzyna Kokuła Konecranes Sp. z o .o.
 
W pełni polecam korzystanie z usług Firmy Rapido. Punktualnie, bez problemów, elestycznie. Bardzo miła obsługa i kierowca minibusu. Przy kolejnych wyjazdach na pewno skorzystamy z oferty. :)
Agnieszka Czachowska/Fundacja Sendzimira
 
Usługi świadczone przez RAPIDO są na najwyższym poziomie. Punktualność, poziom świadczonej obsługi, oraz samochody (korzystaliśmy z Sprintera oraz Iveco) zachęcają do korzystania z usług RAPIDO. Przy takim standardzie na pewno ponownie skorzystam w przyszłości. Dziękuję, polecam i pozdrawiam.
Jarek Skalski / Roca Polska Sp. z o.o.
 
Z największą przyjemności pragnę zarekomendować usługi firmy RAPIDO, z której nasza Fundacja skorzystała w połowie listopada. Obsługa była fantastyczna, przejazd szybki, ale bezpieczny- nie było absolutnie żadnego problemu z niczym. Pan kierowca wykazał się profesjonalizmem i dużą dozą cierpliwości wobec naszych wolontariuszu oraz ich opiekunów. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Nie mieliśmy również żadnego problemu w kwestii ustalania szczegółów i z kontaktem z Panem Jarkiem. Jednym słowem czysty profesjonalizm za bardzo atrakcyjną cenę. Szczerze polecam i jeszcze raz dziękujemy za wszystko.
Fundacja Dziecięca Fantazja
 
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Bardzo ważnym aspektem udanej współpracy był szybki i łatwy kontakt w sprawie pojawiających się pytań. DZIĘKUJĘ :)
Agnieszka Ślimak
 
Firma Rapido (www.rapido.com.pl) w okresie od 3.09.2014 do 8.09.2014 wykonywała usługi transportowe dla Festiwalu Życia, który odbył się w Chorzowie i Krakowie w dniach 5-7.09.2014. Główne cechy, którymi charakteryzowała się wyżej wymieniona firma to: - dobre rozumienie zagadnień projektowych - dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań - szybkie przyswajanie i analizowanie nowych planów - samodzielność i kreatywność w wykonywaniu zadań - szybkie rozwiązywanie problemów - wykonywanie prac Logistycznych na bardzo wysokim poziomie - punktualność podczas wykonywania zleceń Firma Rapido wykonywała swoje zadania systematycznie i obowiązkowo. Bardzo dobrze sprawdzała się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i umiejętności pracy w zespole. Jakość wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie stosuje nowatorskie rozwiązania.
Festiwal Życia
 
Dziękujemy za profesjonalną usługę transportową, wyjazd grupy narciarskiej Alpy Wiosną. Autokar SUPEROWY, kierowcy mili i bardzo uczynni. Usługa najwyższej klasy. Do miłego. Z turystycznym pozdrowieniem GIGANT Zabrze
Szkółka Narciarska GIGANT z Zabrza
 
Hi JArek, I personally wanted to thank Rapido for its excellent service. Joseph was attentive to us and ensured to stop when necessary and was punctual. I was also impressed with your updating me on arrival and now asking if everything was good. Please feel free to publish the above positive comments above to advertise your great service. If we ever return to Poland we will be sure to use your services. A very satisfied customer Adrian Edwards
Adrian Edwards
 
Moje pierwsze doświadczenie z firmą transportową, konkretnie wynajem busa z kierowcą i dowiezienie nas w wyznaczone miejsca było kiepskie. Jestem młodą osobą i niestety często zdarza mi się bardzo niemiłe traktowanie. Bycie kierowcą, właścicielem firmy transportowej nie polega tylko na "złapaniu" zlecenia i jego wykonaniu. Niezmiernie ważny jest sposób wykonania. Pan Jarek Wisełka odmienił moje zdanie, zmienił rzeczywistość na lepszą! Z całego serca dziękuję za bardzo profesjonalne potraktowanie mnie jak i całej mojej grupy. Dziękuję za doskonały kontakt na samym wstępie. Panu Danielowi - kierowcy - dziękuję za punktualność, poinformowanie mnie, że na nas czeka, za akceptację mojego miejsca postoju. Dziękuję za uścisk dłoni i uśmiech, którym nas powitał. Dziękuję za spełnienie każdej prośby, która wynikła w trakcie naszej współpracy, za brak jakichkolwiek niepozytywnych komentarzy, za ludzką rozmowę i miłe pożegnanie. Na sam koniec - za telefon od Szefa z zapytaniem czy wszystko było w porządku. Jeśli będzie taka potrzeba Pan Jarek Wisełka będzie pierwszą osobą, do której zwrócę się znów z prośbą o transport oraz bez wahania polecę Firmę RAPIDO innym. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam! / Aleksandra Jabłonka/KN Concrete Politechnika Śląska
Aleksandra Jabłonka/KN Concrete Politechnika Śląsk
 
Z firmą RAPIDO mieliśmy przejemność współpracować przy okazji wyjazdu firmowego do Austrii. Pan Jarosław nie tylko zapewnił nam wysokiej klasy autokar (z przemiłym kierowcą p. Krzysztofem) i ubezpieczenie turystyczne dla grupy, ale także służył radą i pomocą przy organizacji całego wyjazdu, błyskawicznie odpowiadając na wszystkie nasze pytania :) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z czystym sumieniem możemy polecić firmę RAPIDO jako godnego zaufania partnera przy organizacji imprez i wyjazdów firmowych.
Katarzyna Pluta/Enervision
 
Dziękuje za profesjonalnie wykonaną usługę zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Doświadczony ,odpowiedzialny i punktualny co do minuty kierowca ,co przy bardzo napiętym programie jest dla mnie osobiście bardzo ważne. Polecam. Jestem pewna ,że inni klienci będą również zadowoleni
Feta Catering Art Gdansk
 
Szczerze polecam firmę RAPIDO jako bardzo rzetelnego kontrahenta, autokar najwyższej klasy, obsługa również. Poza tym profesjonalna obsługa od momentu wysłania zapytania po realizację, zakończenie i rozliczenie imprezy.
Iwona Wojtas - Plona "Sport & Travel"
 
Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość obsługi zarówno pod względem współpracy z klientem, jak i zapewnienia komfortu podróży. Polecam wszystkim skorzystanie z usług firmy RAPIDO!
Marek Olszewski/Stowarzyszenie Rozwoju i Współprac
 
Dzisiaj tj. 06.12.2012 kierowca firmy Rapido okazał się być moim Św. Mikołajem;-) Choć nie miał brody, obdarował mnie najpiękniejszym prezentem, bo tym co ludzkie, ale rzadko w dzisiejszych czasach spotykane: życzliwością i bezinteresowną pomocą:-) Dziękuję:-)
Karolina
 
Firma RAPIDO fantastycznie spisała się podczas wyjazdu VIP-ów u do Pragi - pełen profesjonalizm - flota na najwyższym poziomie/ bardzo miły kontak z szefem firmy/ sympatyczny kierowca / rzetelna firma transportowa - .:POLECAMY RAPIDO:.
Magdalena
 
Profesjonalna obsługa klienta i wzorcowy kontakt z przedstawicielem firmy RAPIDO. Polecam gorąco usługi przewoźnika każdemu, kto chce być miło, na czas i komfortowo obsłużony.
tps-activ / www.tps-activ.pl
 
Podziękowania za wspaniałe zorganizowanie kuligu. Firma Rapido jest godna polecenia i zaufania. Bardzo dobry kontakt z organizatorem, wszystko jest jasne i rzetelnie wykonane. Dziękujemy
Kinga
 
Składam podziękowanie za bardzo udaną współpracę podczas naszego lutowego eventu w Wiśle. Relacje na bardzo wysokim poziomie: dobry kontakt, elastyczne podejście, punktualność i wysoka kultura obsługi. Po prostu polecam firmę RAPID jako sprawdzonego partnera biznesowego. Wojtek Jaśkowski
Wojtek Jaśkowski EWM Genius at Events
 
Korzystamy z usług firmy przy okazji realizacji transportów podczas organizowanych przez nas konferencji i wyjazdów. Nigdy nie zawiedliśmy się. Nowe i czyste samochody, niezwykle profesjonalni i sympatyczni kierowcy. Punktualność, elastyczność, dobra komunikacja z klientem. Dziękujemy i polecamy.
AltaSoft s.c..
 
Dziękujemy przedsiębiorstwu RAPIDO za profesjonalne zrealizowanie usług transportowej oraz przewodnickiej podczas konferencji organizowanej przez Akademię Techniczno-Humanistyczną w maju 2011.
Katedra Marketingu i Przedsiębiorczości, ATH, Biel
 
(...) RAPIDO, z siedzibą w Wiśle ul. Ochorowicza 16 w dniach 08/09.04.2011 wykonała skomplikowaną logistycznie usługę przewozową (…) Rapido zaprezentowała się jako firma solidna, wiarygodna, w pełni przygotowana do rzetelnego wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych usług przewozowych -kompleksowo zrealizowała zlecone zadanie - począwszy od analizy potrzeb, poprzez sporządzenie projektu, wdrożenie oraz finalne wykonanie usługi przewozowej wspomagane opieką koordynatora w rzeczywistym czasie realizacji.
Show Company Aleksandra Będkowska-Biegun
 
Fantastyczny poziom komunikacji i doskonały serwis. Polecam dla najbardziej wymagających klientów - Rapido sprawdzi się doskonale. Wiem, że skorzystam znowu z usług transportowych Firmy Rapido
K2-Promotions / Anna Ryfka - właściciel
 
W lutym 2011 roku korzystaliśmy z usług firmy RAPIDO. Transfery 220 osób nie należą do łatwych aczkolwiek firma spisała się wzorowo!!! Bardzo dziękujemy za rzetelną i wzorową współpracę. Mamy również nadzieję na następne wspólne podróżowanie!
SHOW SERVICE
 
Korzystaliśmy z usług firmy RAPIDO podczas transferu 10 osobowej grupy osób na skoki narciarskie w Wiśle Malince i musimy zaznaczyć, że to bardzo rzetelna i elastycznie reagująca na potrzeby klienta firma. Szczerze polecamy!
SWIG Delta Partner
 
Kolejny raz firma Rapido wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem w realizacji zlecenia. Współpraca na każdym etapie realizacji zlecenia jest przyjemnością. Szczerze polecam!
Golden Events Tomasz Kierzkowski
 
Grupa studentów wraz z dwoma Profesorami z Murray State University dziękuje serdecznie za pomoc w umileniu dwutygodniowego pobytu w Wiśle dzięki wspaniałej, a przede wszystkim PROFESJONALNEJ organizacji transportu po południowej Polsce. Bardzo komfortowe busy, przemili oraz weseli kierowcy, którzy z wielkim zaangażowaniem oraz pasją wykonują przewozy :) Szybka komunikacja z Firmą ułatwia sprawną realizację wszelkich transportów... a Państwo Wisełka potrafią ubarwić każdą trasę!!!! Firma zdecydowanie godna jest polecenia swoich usług...i do zobaczenia za rok! Dziękujemy za cierpliwość oraz wspaniałą atmosferę. Pozdrawiamy!
Murray State University
 
Ogromne podziękowania dla firmy Rapido: Pana Mateusza i Pana Andrzeja naszych prze-miłych i cierpliwych kierowców. Dziękujemy za luxusową, bezpieczną i fantastyczną podróż. Super VIP-owski autokar, szybka, przyjemna i spokojna trasa (liczne przystanki na życzenie), serdeczni i bezkonfliktowi kierowcy. Bardzo gorąco polecamy !!!! Podziękowania również dla organizatora - Pana Jarka. Dziękujemy i z pewnością do Państwa wrócimy.
Pracownicy firmy: Żywiec Zdrój S.A
 
Dziękujemy firmie RAPIDO za usługę transportową na trasie Cieszyn - Wiedeń. Profesjonalnie wykonana usługa, sympatyczny i bezkonfliktowy kierowca, doskonały kontakt z Klientem. Polecam.
Łukasz Król / BIURO PODRÓŻY JUST FLY
 
Suzuki Criuser Club Poland w dniu 17tym Października 2009 z powodu nagłego ataku zimy wybrał autokar jako środek lokomocji w miejsce motocykli. Uługa wykonana wzorowo na czas i za przystepną cenę. Serwis profesjonalny. Polecam firmę. Michał Kubik "Miki" www.scp-cp.pl www.suzukicruiserclub.com
SCC
 
PKP S.A. Rejon Dworców Kolejowych w Katowicach, poleca usługi Biura Turystycznego RAPIDO. Współpraca z Firmą w zakresie obsługi transportowej konferencji organizowanej dla naszego Oddziału w dniach od 08.10. ? 11.10.2009r, była w pełni satysfakcjonująca. Bardzo dobry kontakt z właścicielem Firmy Panem Jarosławem Wisełka, przed realizacją zadania, jego sugestie i uwagi pozwoliły na uzyskanie zamierzonego efektu. Biorąc jeszcze pod uwagę konkurencyjne ceny usług, stwierdza się, że Biuro Turystyczne RAPIDO w pełni zasługuje na zaufanie i jest godne polecenia.
PKP S.A. Rejon Dworców Kolejowych w Katowicach.
 
Witam serdecznie goszcząc w Wiśle z wycieczka 21 osobowa. korzystajac z uslug firmy transportowej rapido optymalna satysfakcja z punktualnosci komfortu i bardo sympatycznych kierowcow- znają swoj zawod jak i caly region. Wiec jeszcze raz serdecznie dziekujemy za wasz profesjonalizm i polecamy firme RAPIDO. Suite a notre sejour en Pologne organisé par une association d'Haillicourt (FRANCE), nous tenons a féliciter les transports Rapido de Wisla pour leur professionalisme ainsi que leur ponctualité. Un grand bravo a toute l'équipe tres sympathique. Pour toutes vos éxcursions nous vous recommandons les transports Rapido de Wisla.
GLAPIAK Richard
 
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Gdyby ze wszystkimi tak się współpracowało jak z tą firmą, życie byłoby prostsze. Serdecznie dziękuję i polecam.
Paweł Gumpert/Centrum Misji i Ewangelizacji
 
Bardzo dziękujemy za zrealizowanie usługi transportowej. Bardzo dobry kontakt z firmą, duża elastyczność, rzetelne wykonanie.
Conqueror Travel Club
 
Polecam,firma jest bardzo punktualna i posiada nowe i czyste samochody do przewozu ludzi.Na pewno skorzystamy jeszcze z ich usług.
DOMEX-Szczepanik Spółja Jawna -Gogolin
 
Usługa najwyższej klasy - cały objazd zgodnie z wyznaczonym harmonogramem plus jeszcze kilka ciekawych atrakcji w bonusie. Kierowca/przewodnik kompetentny, pogadany i bardzo pomocny. Jestem pewien, że Klienci zawsze są zadowoleni.
Michał Dębiec / www.seo4.net
 
Dobry i szybki kontakt z przedstawicielem firmy, który elastycznie reaguje na potrzeby klienta. Solidnie wykonana usługa w terenie. Dziękujemy. JanU
Jan Urban, sekretarz zarządu Sekcji Speleo PTP im.
 
Zapraszmy do Wielkiej Księgi :)
Jarosław Wisełka
 
Dodaj swoją opinię
imię i nazwisko/firma
opinia
przepisz tekst z obrazka

powrót