Obsługa konferencji
Obsługa transportowa konferencji i imprez: Polska, Europa, Śląsk,
Wisła, Ustroń, Szczyrk, Katowice, Rybnik, Cieszyn, Bielsko-Biała.

Kompleksowa obsługa logistyczna konferencji -  estetyczne pojazdy, eleganccy kierowcy, zapewnienie komfortu i wysokiej jakości usług dla uczestników i organizatorów.

Etapy realizację obsługi transportowej konferencji:
  • przed konferencją - organizacja przewozów z dworców, lotnisk, wskazanych lokacji na konferencję- często zdarza się tak iż goście podróżujący indywidualnie zamawiają transfery równolegle - z dworców PKP, PKS lotnisko pobliskich miast jak Bielsko-Biała, Katowice czy Kraków.  RAPIDO zapewnienia transfery indywidualne, oraz łączenie gości indywidualnych w transfery minibusami obniżając tym samym znacznie koszty przejazdu pojedynczych osób.
  • w czasie trwania konferencji - usługi SHUTTLE BUS, wynajem autokarów i busów, transfery gości na imprezy towarzyszące jak koncerty, kuligi, kolacje, programy, zapewnienie możliwości swobodnego przemieszczania pomiędzy hotelami, eleganckei samochody dla gości VIP.
  • po konferencji - transfery powrotne - na dworce, lotniska i do wskazanych lokacji - dzięki odpowiedniej ilości i zróżnicowaniu floty gwarantujemy sprawną realizację i wysoki poziom satysfakcji klientów.
Zapraszamy do zapoznania z dotychczasowymi realizacjami i opiniami otrzymanymi od klientów.

Organizacja i koordynacja- powierzając nam organizację i koordynację transferów i obsługi logistycznej dokonują Państwo znacznego uproszczenia, zachowując jednocześnie kontrolę i nadzór nad przebiegiem realizacji.

Przed konferencją - w materiałach informacyjnych udostępniany jest dedykowany adres e-mail i numer telefonu, istnieje również możliwość przygotowania strony www zawierającej informację dla uczestników. Tworzymy w ten sposób dedykowane centrum obsługi- uczestnicy po wysłaniu zapytania w odpowiedzi otrzymują potwierdzenie rezerwacji pojazdu lub za zgodą uczestników transfery są łączone za pośrednictwem naszego biura - usługa organizacji przejazdów i łączenia transferów została zrealizowana w pełnym zakresie podczas  konferencji odbywających się w Wiśle w hotelu, Gołębiewski i hotelu Stok w roku 2010- uczestnikom i organizatorom eventu zapewniono komfortowe transfery zachowując bardzo korzystne ceny jednostkowe.


| transport przewozy na konferencje - busy i autokary | przewozy na imprezy | obsługa transportowa imprez |


Zdjęcia


powrót