Flota

Nowoczesne autokary, busy, eleganckie samochody. Stale powiększający się i odnawiany tabor autokarów i busów daje gwarancję wysokiej jakości usług.
Posiadając tak zdywersyfikowaną i rozbudowaną flotę prowadzimy wynajem dla przewozów krajowych i zagranicznych. Autokary z pełnym wyposażeniem turystycznym, przestronne klimatyzowane wnętrza minibusów- zapewniają komfortową podróż.
Zimą docenią Państwo możliwości i bezpieczeństwo uzyskiwane z napędu 4x4, zalety ogrzewań niezależnych WEBASTO, oraz przestrzeń bagażową umożliwiającą przewożenie nart, tyczek, i pozostałego sprzętu treningowego.
 
Luksusowe minibusy - do 14 pojazdów w różnych opcjach wyposażenia- luksusowe minibusy turystyczne, kompaktowe busy, skibusy z napędem 4x4.
Chłód przestronnego klimatyzowanego wnętrza latem i zalety ogrzewań niezależnych Webasto zimą. Wybierając Naszą ofertę decydujesz się na komfort i bezpieczeństwo oraz pewność iż wszystko będzie zgodnie z planem.
12 busów- w dwóch wersjach - 7 i 8 miejsc dla pasażerów.

Flota nowoczesnych luksusowych autokarów gwarantuje wysoki komfort i bezpieczeństwo w trakcie podrózy. Prezentujemy autokary Mercedes Tourismo, Solaris Vacanza, Bova Futura, Setra. Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację, zestawy audio i video, ogrzewanie niezależne. Pojazdy są prowadzone przez doświadczonych kierowców. Autokary turystyczne, oraz duże autokary o liczbie miejsc: 49, 53, 55, 57,59.

Midibusy - pojazdy o liczbie miejsc dla pasażerów około 20 - w naszej ofercie od niedawna- midibusy, busy 19-sto osobowe - pojazdy bardzo estetyczne. Doskonałe do organizacji przewozu niewielkich grup i wycieczek, obsługi konferencji, szkoleń, transferów. Standardem jest wyposażenie w klimatyzację i systemy  audio z mikrofonem. Doskonała propozycja dla organizacji przewozów lotniskowych, wycieczek, grup i szkoleń. Mercedes Sprinter 19+1


powrót

Polecamy
 • Busy Top ClassBusy Top Class rel=

  Luksusowe i eleganckie busy. Top Class oznacza najwyższy standard. Nowoczesne i eleganckie busy, gwarancją prestiżu i odpowiedniej jakości usług. Zapraszamy do zapoznania z flotą pojazdów.

   

 • Eleganckie busyEleganckie busy rel=
  Wynajem busów.
  Idealne do transportu osób, przewozów na wyciągi narciarskie, transferów hotelowych i lotniskowych.
  Dysponujemy flotą do 16 minibusów o ilości miejsc 6, 7, 8 oraz 16 i 19.
 • Flota autokarowFlota autokarow rel=
  Wynajem autokarów - zapraszamy do zapoznania z flotą luksusowych autokarów - pojazdy o liczbie miejsc 49, oraz duże autokary o liczbie miejsc: 51, 53, 55, 59, 65, 83.
 • Autokar pietrowy do 83 miejscAutokar pietrowy do 83 miejsc rel=
  Autokary piętrowe do 83 miejsc.
  Wynajem dużych autokarów i autokarów piętrowych - wynajem autokarów o ilości miejsc 53, 55, 59, 63, 73, 83 miejsc.
 • Autokary TOP Class.Autokary TOP Class. rel=
  Luksusowe autokary TOP Class.
  VIP standard - dostarczamy najwyższej jakości usług transportowych z myślą o bezpieczeństwie i komforcie klientów określanych mianem hi profile.